Rossmann na 5 lat w The Warsaw Hub

2018.12.12

Jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie wynajęła 450 mkw. powierzchni w pasażu handlowo-usługowym zlokalizowanym w podziemnej części kompleksu The Warsaw Hub.

Sieć Rossmann podpisała z Ghelamco umowę na wynajem 450 mkw. powierzchni usługowej w The Warsaw HUB na okres ponad 5 lat. Sklep zlokalizowany będzie w pasażu handlowo-usługowym, który mieścił się będzie na poziomie -1 obiektu. Pasaż będzie mieć bezpośrednie połączenie ze stacją metra Rondo Daszyńskiego. Firma JLL jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowych w warszawskim kompleksie.

Rossmann dołączył do takich najemców The Warsaw HUB jak InterContinental Hotels Group, Standard Chartered, Zdrofit czy Jeronimo Martins Polska będąca właścicielem Biedronki. Obecnie ponad 1/3 powierzchni obiektu jest już wynajęta bądź na jej najem podpisano listy intencyjne.

The Warsaw HUB będzie nowoczesnym kompleksem trzech wieżowców, który powstaje przy rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Inwestycja składa się z 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium. Łączna powierzchnia inwestycji to 113 000 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.