Ronson wprowadza do sprzedaży mieszkania III etapu City Link

2016.05.17

Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach trzeciego etapu warszawskiego osiedla City Link. W tej fazie projektu powstaną 184 lokale mieszkalne oraz pięć lokali handlowo-usługowych.

Ronson Development wprowadził do sprzedaży 184 mieszkania oraz pięć lokali usługowych, warszawskiej inwestycji City Link, która znajduje się przy ulicy Wolskiej w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Ceny mieszkań zaczynają się od 8850 zł za metr kwadratowy.

Budynek trzeciego etapu osiedla będzie miał 17-kondygnacji i mieszkania o podwyższonym standardzie. Wewnątrz inwestycji zaplanowano zielony dziedziniec, a tuż obok osiedla powstanie plac miejski z zielenią parkową, ławkami i fontanną.

Osiedle City Link oferuje szeroki wybór lokali - od kawalerek po mieszkania trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Powierzchnia mieszkań kształtuje się od 31 do 121 mkw.

Pierwsze prace budowlane na budowie trzeciego etapu rozpoczną się w trzecim kwartale tego roku, a zakończą się w drugim kwartale 2018 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Archiplan Design.

Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z I i II etapu projektu, który oddanie do użytku planowane jest na II kwartał 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.