Rondo 1 w Warszawie z nowym zarządcą

2020.02.17

Nowym zarządcą wieżowca Rondo 1 w Warszawie, jednego z bardziej rozpoznawalnych biurowców w stolicy, została wybrana firma doradcza Cushman & Wakefield.

Rondo 1 to budynek biurowy, który oferuje biura w standardzie klasy AAA. Biurowiec zlokalizowany jest w sąsiedztwie ronda ONZ i składa się z 40-piętrowego budynku B oraz budynku A mieszczącego się przy ulicy Świętokrzyskiej i liczącego 10 pięter. Rondo 1 oddane zostało do użytku w 2006 roku i oferuje łącznie 67 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Biurowiec posiada także certyfikat ekologiczny LEED na poziomie „Platinum”.

Nowym zarządcą Rondo 1 została międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która przejmując zarządzanie, będzie również sprawować nadzór nad działaniami administracyjnymi, operacyjnymi, finansowymi oraz technicznymi w obiekcie.

Jednocześnie potwierdzono mandat Cushman & Wakefield na zarządzanie budynkami Green Corner B i Kopernik Office Buildings, które są w portfelu firmy od stycznia 2015 roku.

Green Corner to budynek biurowy na Woli, który oferuje 28 000 mkw. powierzchni najmu na ośmiu kondygnacjach. Z kolei park biurowy Kopernik Office Buildings to pięć obiektów o łącznej powierzchni ponad 23 000 mkw. połączonych sześciopoziomowym parkingiem na 765 miejsc. Kompleks mieści się w warszawskiej dzielnicy Włochy.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Rondo 1, Kopernik Office Buildings, Nordea House, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.