Najwyższe piętro Rondo 1 nadal dla ECM


2018.05.15
Autor: Urbanity.pl
Na kolejne lata pozostanie firma ECM Group Polska S.A. w warszawskim wieżowcu Rondo 1, gdzie zajmuje 450 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Najemcę w negocjacjach reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Dotychczasowy najemca biurowca Rondo 1 zdecydował się przedłużyć umowę najmu 450 mkw., na 36. pietrze warszawskiego wieżowca, który oddany został do użytku w 2006 roku.

ECM Group Polska S.A. to firma, która funkcjonuje na polskim rynku od 2002 roku i specjalizuje się w zarządzaniu realizacją oraz nadzorze inwestorskim nad inwestycjami z obszaru: budownictwa ogólnego (obiekty komercyjne, przemysłowe, sportowe i użyteczności publicznej), budownictwa drogowego, infrastruktury lotniczej i kolejowej, budownictwa w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodno-ściekowej, zagospodarowania i utylizacji odpadów oraz budownictwa energetycznego i gazowego.

Postanowiliśmy przedłużyć umowę w biurowcu Rondo 1, ponieważ lokalizacja, renoma i jakość budynku pozwalają nam w pełnym zakresie realizować cele strategiczne firmy oraz umocnić naszą pozycję wśród partnerów i klientów. Istotnym aspektem jest również zapewnienie naszym pracownikom komfortu pracy oraz dostępu do wszelkich usług dodanych
powiedział: Katarzyna Lodzińska, Dyrektor Generalny, Członek Zarządu ECM Group Polska S.A.

Rondo 1 to kompleks dwóch budynków - 41-kondygnacyjnej wieży usytuowanej równolegle do Alei Jana Pawła II oraz niższego, 11-kondygnacyjnego biurowca znajdującego się od strony ulicy Świętokrzyskiej. Budynki oferują łącznie około 66 000 mkw. nowoczesnej powierzchni użytkowej. Rondo 1 posiada certyfikat LEED Gold i LEED Platinum.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.