Robyg Business Center - biurowiec na warszawskim Wilanowie


2012.07.02
Autor: Urbanity
W warszawskiej dzielnicy Wilanów powstanie centrum biurowo-handlowo- usługowe ROBYG Business Center. Grupa ROBYG rozpoczęła już realizację pierwszego etapu inwestycji. Jej zakończenie planowane jest na połowę 2013 roku.

Robyg Business Center zlokalizowane jest u zbiegu alei Rzeczypospolitej i Południowej Obwodnicy Warszawy. Docelowo w ramach planowanych etapów inwestycji powstaną dwa nowoczesne budynki o łącznej powierzchni użytkowej ponad 35 tys. m.kw. oraz 3 parkingi liczące w sumie blisko 950 miejsc postojowych. Projekt został przygotowany przez pracownię architektoniczną Atelier3 Girtler&Girtler.

Pierwszy etap przedsięwzięcia ROBYG Business Center zakłada budowę 3-piętrowego budynku o łącznej powierzchni użytkowej ponad 8 tys. m.kw. Na każdej kondygnacji do dyspozycji najemców zostanie oddanych 2.860 m.kw. powierzchni użytkowej, z przeznaczeniem na lokale handlowe, usługowe oraz biura. Dodatkowo, na potrzeby klientów, wybudowany zostanie podziemny parking, liczący 125 miejsc postojowych.

Realizacja pierwszego etapu inwestycji rozpoczęła się w lutym 2012 roku, a jego zakończenie przewidziano na połowę 2013 roku. Pierwszym najemcą jest firma ALMA SA, która na powierzchni aż 2000 m.kw. urządzi ekskluzywne delikatesy.

Inne wiadomości o Robyg Business Center

Komentarze


  • Krzysztofus
    Użytkownik
    2012-07-05 14:55:31
    Bardzo dobrze, zwłaszcza, że Miasteczko Wilanów wciąż budzi pewne kontrowersje, jak chociazby te:
    http://rynekpierwotny.com/wiadomosci/z-miast/warszawa/co-dalej-z-miasteczkiem-wilanow,619/

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.