Przy Wilczej w Warszawie powstała inwestycja klasy premium

2020.08.18

RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o., odrestaurował kameralny budynek, których pochodzi z II połowy XIX wieku, mieszczący sie przy ulicy Wilczej 19 w Warszawie.

Kamienica przy Wilczej 19 w Śródmieściu otrzymała już pozwolenie na użytkowanie, a pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań już we wrześniu. Jest to pierwsza inwestycja firmy RealCo Property Investment and Development, zrealizowana w wysokim standardzie do
zamieszkania.

Wszystkie apartamenty w inwestycji Wilcza 19 w Warszawie były sprzedawane z kompleksowym wykończeniem, opartym o materiały klasy premium. Deweloper sprzedał niemal wszystkie mieszkań, a w ofercie pozostał już tylko jeden apartament i lokal usługowy.

Kamienica przy Wilczej 19 to budynek, który pochodzi z drugiej połowy XIX wieku. W latach 2019-2020 przeszedł gruntowny remont z zachowaniem historycznego kształtu. Obiekt został nadbudowany o jedno piętro. Łącznie na sześciu kondygnacjach znajdują się 42 mieszkania o metrażach od 34 do 111 mkw. Każdą klatkę wyposażono w nowoczesne windy, a pod obiektem podziemna hala garażowa. W części frontowej budynku znajdują się 2 lokale usługowe.

Projekt architektoniczny Wilcza 19 przygotowała pracownia MAAS Projekt. Projekty aranżacji wnętrz opracowali architekci z 2-k Architektura.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.