Przy ulicy Powstańców Śląskich na Bemowie powstanie 100 mieszkań


2023.06.06
Autor: Bartosz Motorek
Sfinalizowana została transakcja zakupu działki zlokalizowanej przy ulicy Powstańców Śląskich w dzielnicy Bemowo. Nieruchomość pozwala na budowę inwestycji mieszkaniowej na około 100 mieszkań.

Firma Greenfields doradzała jednemu ze swoich wieloletnich klientów w zakupie nieruchomości na warszawskim Bemowie. Na działce przy Powstańców Śląskich o powierzchni ponad 2 600 metrów kwadratowych wybudowany ma zostać budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajdzie się około 100 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Parter ma zostać zagospodarowany pod działalność handlowo-usługową.

Sektor deweloperski odżył po trudnym 2022 roku. Widać na nim zdecydowane ożywienie, co przekłada się również na rynek gruntów. Cieszy nas fakt, że jako wiodący doradca na rynku nieruchomości mogliśmy raz jeszcze wesprzeć naszego partnera biznesowego w procesie transakcji
powiedział: Michał Różycki, Dyrektor Działu Nieruchomości Gruntowych w Greenfields

Grunt, na którym powstać ma inwestycja mieszkaniowa objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zakłada budowę w tym miejscu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z częścią usługową.

Komentarze


 • Autorka
  Gość
  2023-06-07 13:08:48
  Można jakieś szczegóły poprosić dotyczące zakupu przez dewelopera działki na Bemowie? ul. Postawncow przebiega przez całe Bemowo, gdzie dokładnie leźy ta działka?

 • Byrt
  Gość
  2023-06-08 01:19:24
  Up
  Sugerując się zdjęciem, będzie to w okolicy metra, naprzeciwko ratusza Bemowo.

 • Deweloper na swoim
  Gość
  2023-06-08 19:20:12
  Szaleństwo. Wszędzie w Warszawie pełno pustych mieszkań (oficjalnie nawet 1/5), a ci dalej chcą budować. Kosztem dotychczasowych mieszkańców, psując im warunki wypoczynku. I nie do mieszkania budują te bloki, tylko żeby było w co inwestować kapitał. Władze dosypią zaś deweloperom pieniędzy z budżetu, twierdząc, że to dla polskich rodzin. Robi się jak w Kalifornii, która się wyludnia, a buduje się wciąż nowe bloki i bezdomni koczują w namiotach na chodnikach przed pustymi domami...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.