Przy Bohaterów Getta w Warszawie powstaje apartamentowiec

2018.08.10

Na budowie luksusowego apartamentowca przy ulicy Bohaterów Getta 4 w Warszawie odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy oraz wmurowania kamienia węgielnego. Inwestorem jest Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Dembud.

Inwestycja przy ulicy Bohaterów Getta 4 to apartamentowiec o podwyższonym standardzie z lokalami handlowo-usługowymi na parterze i parkingiem samochodowym w podziemnej hali garażowej.

6-kondygnacyjny budynek z 2-poziomowym garażem został zaprojektowany przez Pracownię Projektową ARE oraz Pracownię Projektową AARTO. Elewacja obiektu wykończona zostanie płytami z kamienia naturalnego – wapienia, wstawkami ceramiki artystycznej w pionowych glifach okiennych oraz dodatkowym zdobieniem na ścianie parteru przy wejściu głównym. W budynku zostaną umiejscowione duże gabarytowo okna drewniano-aluminiowe spełniające najwyższe standardy akustyczne. Zarówno okna, loggie, tarasy jak i balkony budynku zabezpieczone zostaną balustradą szklaną samonośną.

Atrakcją inwestycji będą tarasy ulokowane na dachu apartamentowca. Łącznie w budynku znajdzie się 25 mieszkań o podwyższonym standardzie w zróżnicowanych metrażach od 38 do 132 mkw.

Generalnym wykonawcą jest firma F.B.I. TASBUD S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Bohaterów Getta 4, Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Dembud, F.B.I. TASBUD

Komentarze


  • Gosc
    Gość
    2018-08-12 10:23:59
    Atrakcja tarasy na dachach. Brawooo dla "nowoczesnych" architektów. W Graz Austria) na dachach dwudziestoparoletnich bloków są tarasy z zielenią i drzewkami.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.