Pro Progressio już funkcjonuje w biurze CitySpace

2020.04.06

Biura CitySpace Beethovena w warszawskim biurowcu przy ulicy Bobrowieckiej, który stanowi część kompleksu Moje Miejsce, stały się nową siedzibą dla Pro Progressio.

Pro Progressio jest organizacją biznesową, która zajmuje się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług dla biznesu wśród których są m.in. Outsourcing Procesów Biznesowych (BPO), Centra Usług Wspólnych (SSC), Centra Badawczo-Rozwojowe (R&D), Call i Contact Center.

Nową siedzibą organizacji od 1 kwietnia br., jest biuro CitySpace Beethovena w Moim Miejscu, gdzie codziennie na bieżąco analizowany jest sektor nowoczesnych usług dla biznesu, monitorowany rynek i wspierany rozwój i komunikacja członków klubu Pro Progesssio.

CitySPace to elastyczne biura serwisowane, gdzie możemy wynająć biurko w obecnie dziesięciu lokalizacjach w kraju - w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Jeszcze w tym roku uruchomione mają zostać kolejne biura, w tym m.in. w Łodzi i Wrocławiu.

Kompleks wielofunkcyjny Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie to etapowana inwestycja firmy Echo Investment przy ulicy Bobrowieckiej. Do tej pory oddano do użytku pierwszy biurowiec kompleksu, a w budowie jest już następny. Całość ma być gotowa w 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.