Echo Investment oddaje do użytku Moje Miejsce w Warszawie

2021.02.22

Zakończyła się realizacja kompleksu wielofunkcyjnego Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie, która trwała od 2017 roku. Inwestorem jest Echo Invetsment.

Oddany został do użytku drugi biurowiec, który wchodzi w skład inwestycji Moje Miejsce na Dolnym Mokotowie. Tym samym miejski kwartał łączący biura, mieszkania oraz lokale usługowe został ukończony.

Moje Miejsce w Warszawie to kompleks oferujące przestrzeń biurową, mieszkalną oraz usługową. Całość uzupełniona została o wielofunkcyjna przestrzeń publiczną. W pierwszym etapie inwestycji, który ukończony został w 2019 roku powstał biurowiec o powierzchni wynoszącej prawie 19 000 metrów kwadratowych. Swoją siedzibę ulokowały tu takie firmy jak m.in. Grupa Havas, CitySpace, ANG S.A. i Corteva.

Z kolei w lipcu 2020 roku zakończyła się budowa i uzyskano pozwolenie na użytkowanie części mieszkaniowe. Ta część Mojego Miejsca składa się z pięciu budynków wielorodzinnych, w których znajdują się 243 mieszkania. Między ulicą Beethovena i Witosa powstała wielofunkcyjna przestrzeń dla pracowników biur, mieszkańców oraz gości odwiedzających.

Drugi biurowiec kompleksu dostarczył na warszawski rynek biurowy ponad 17 000 mkw., co daje łącznie 36 000 mkw. jeżeli chodzi o cały kompleks. Podczas realizacji biurowej części inwestycji zastosowane zostały energooszczędne i proekologiczne rozwiązania oraz technologie wspierające zrównoważony rozwój, czego potwierdzeniem są certyfikaty na poziomie Excelllent oraz Very Good.

Projekt architektoniczny powstał w biurze JEMS Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Moje Miejsce, Echo Investment, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.