Prawobrzeżna część Warszawy z osiedlem ogólnopolskiego dewelopera

2021.02.22

Ruszyła budowa pierwszego etapu osiedla przy ulicy Poematu na warszawskim Wawrze, którego deweloperem jest firma Atal.

W prawobrzeżnej części Warszawy ruszyła budowa nowego osiedla firmy Atal. W ramach pierwszego etapu inwestycji na Wawrze wybudowane zostaną 163 mieszkania oraz jeden lokal o charakterze handlowo-usługowym. Cena za mkw. zaczyna się od 7 600 zł brutto.

Osiedle Poematu zlokalizowane będzie na warszawskim Wawrze przy ulicy Poematu. Pierwszy etap to dwa, 6-kondygnacyjne budynki wielorodzinne z mieszkaniami o metrażach od 36,55 do 118,12 mkw. i układach dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonem, tarasem lub ogródkiem. W podziemnej hali garażowej znajdzie się 161 miejsc postojowych, w tym 18 stanowisk EKO, z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo na zewnątrz zaplanowano jeszcze 10 stanowisk. W parterze powstanie lokal handlowo-usługowy.

Na terenie Osiedla Poematu znajdzie się miejsce do rekreacji oraz plac zabaw dla najmłodszych. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia FS&P Arcus. Pierwszy etap inwestycji będzie gotowy w II kwartale 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Wwr
    Gość
    2021-02-25 23:46:48
    Lepiej gdyby zbudować wyżej z nowoczesnymi windami a zaoszczędzić więcej terenu na zieleń i rekreację.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.