Praho - pierwszy etap osiedla Mińska 69 w Warszawie

2018.09.24

Budimex Nieruchomości ujawnił szczegóły swojej kolejnej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej - Mińska 69. Pierwszy etap - Praho - zaoferuje łącznie 120 mieszkań.

Mińska 69 to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które powstanie w dzielnicy Praga Południe i składało się będzie z pięciu etapów - Praho, Olympic, Rewir, Hawana oraz Cyrulik.

W pierwszej fazie projektu powstaną dwa 6-kondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 120 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do około 99 mkw. w rozkładach 1,2,3,4 i 5-pokojowych.

Mieszkania posiadały będą balkony, tarasy oraz loggie, a te zlokalizowane na parterze ogródki. Miejsca postojowe znajdą się zarówno w podziemnej hali garażowej, jak i na stanowiskach naziemnych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • znudzona
    Gość
    2018-09-24 16:37:41
    Witam panowie, jestem dojrzala, zadbana mezatka, jednak czegos w moim zwiazku brakuje, potrzebuje zainteresowania, a tymczasem szarosc zycia mnie doluje. Jestem drobna brunetka, 51 kg wagi, podobno ladna. Szukam dyskretnej znajomosci. Nie moge dodac fotki w komentarzu, ale jak chcesz zobaczyc jak wygladam, to mam profil tutaj: link.do/znudzonaa

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.