Pozwolenie na budowę kolejnego budynku Bliskiej Woli


2015.08.10
Autor: Urbanity.pl
J.W. Construction Holding S.A. otrzymała pozwolenie na budowę dla trzeciego spośród pięciu etapów warszawskiej inwestycji mieszkaniowej - Bliska Wola. Deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań, których cena zaczyna się od 179 tys. zł.

Trzeci etap Bliskiej Woli to budynek mieszkalny wielorodzinny, który składał się będzie z dwóch części - głównej, 16-kondygnacyjnej oraz przynależnych trzech prostopadłych skrzydeł na wysokość 12 kondygnacji. Oddanie tej części projektu zaplanowano na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2017 roku.

Budynek mieszkalny warszawskiej inwestycji Bliska Wola to 480 lokali mieszkalnych o metrażach od 23,74 do 111,30 metrów kwadratowych. Lokale na parterze będą miały przestronne ogródki, a mieszkania znajdujące się powyżej dysponować będą balkonami albo tarasami. W podziemnym garażu samochodowym mieścić się będzie 486 miejsc postojowych.

Najnowszy obiekt to kontynuacja koncepcji architektonicznej pierwszego etapu, który oddany został do użytku w I kwartale tego roku oraz drugiego etapu, którego prace potrwają do pierwszej połowy 2016 roku.

Docelowo osiedle składać się będzie z ponad 3000 mieszkań, placu zabaw, ścieżek rowerowych oraz bulwaru z miejscem na ogródki kawiarniane.

Komentarze


  • maliz
    Gość
    2015-11-25 13:48:20
    Teraz zdaje się zacznie się budowa kolejnego budynku czyli Wola Invest, będzie to aparthotel gdzie na mieszkańców czekają liczne udogodnienia i usługi, takie jak: dwupoziomowe lobby, konsjerż, room service, całodobowa recepcja, pralnia samoobsługowa, klub fitness czy bezpłatne Wi-Fi. W budynku znajdą się także parking podziemny, powierzchnie biurowe i handlowe oraz restauracja.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.