Polska firma informatyczna z widokiem na panoramę Warszawy

2022.01.26

Nową siedzibą polskiej firmy specjalizującej się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania i systemów analizy danych został biurowiec Prosta Tower.

ITmagination to polska firma informatyczna, która specjalizuje się w usługach i rozwiązaniach dla banków, instytucji finansowych oraz między innymi, firm działających w branży handlowej, budowlanej, energetycznej i technologicznej. Jest to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się firm świadczących usługi technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nową siedzibą dla ITmagination został warszawski budynek Prosta Tower, który należy do portfela AEW Invest GmbH. W procesie wynajmującego wspierała agencja doradcza Corees Polska.

- Prosta Tower przyciąga doskonałą lokalizacją i niebagatelną elewacją, a także oferuje wyjątkową w tej okolicy kameralność w postaci możliwości bycia jedynym najemcą o powierzchni najmu ok. 300-350 mkw na jednym piętrze - mówi Robert Gietko, Asset Manager w AEW.

Prosta Tower jest 19-kondygnacyjnym biurowcem o powierzchni całkowitej wynoszącej 7 400 mkw. Budynek został zaprojektowany przez zespół Stefana Kuryłowicza.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.