Pierwszy biurowiec Hillwood w Polsce

2020.10.15

Bank Pekao S.A. udzielił kredytu firmie Hillwood na realizację inwestycji o charakterze magazynowo-biurowej w Warszawie.

Hillwood, który jest wiodącym deweloperem powierzchni produkcyjno-magazynowych, podpisał z bankiem Pekao S.A umowę kredytu o wysokości około 22,3 mln euro, która pozwoli na sfinansowanie projektu składającego się z budynku magazynowego i biurowego w Warszawie.

Nowa inwestycja Hillwood mieściła się będzie na działce przy ulicy Mineralnej i zaoferuje łącznie ponad 13 600 mkw. Budynek magazynowo-biurowy będzie miał powierzchnię 5 700 mkw., z kolei oddzielny, nowoczesny biurowiec w standardzie klasy A zaoferuje łącznie prawie 8 000 mkw. Projekt realizowany będzie w systemie build-to-suit (BTS), czyli na zamówienie i według wytycznych klienta.

Warszawski biurowiec przy Mineralnej w Warszawie będzie pierwszym obiektem tego typu realizowanym przez Hillwood w Polsce.

Umowa z bankiem pozwala na zrefinansowanie części kosztów zakupu działki jeszcze przed rozpoczęciem kubaturowych prac budowlanych, które są planowane na początek roku 2021.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hillwood Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.