Otwarto klub z najwyższym w Warszawie tarasem widokowym

2015.07.28

Otwarty został panoramiczny klub The View, który znajduje się na ostatnim 31. piętrze biurowca Spektrum Tower przy ulicy Twardej 18 w Warszawie. Wraz z końcem bieżącego roku otwarty zostanie również drugi poziom, znajdujący się na 28 piętrze.

The View mieści się na 31. piętrze warszawskiego wieżowca i oferuje najwyższy w mieście taras widokowy z panoramą 360 stopni, położony wyżej od tego, który znajduje się w Pałacu Kultury i Nauki. Klub ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych i może pomieścić nawet 400 osób.

Docelowo warszawski klub mieścił się będzie na dwóch poziomach. Pod koniec bieżącego roku oddany zostanie druga kondygnacja, która znajduje się na 28 piętrze. Nowego najemcę w poszukiwaniu lokalizacji oraz negocjacji warunków umowy reprezentowała firma Walter Herz.

122-metrowy wieżowiec położony jest na działce przy ulicy Twardej 18 w centrum Warszawy. Budynek niedawno poddany został gruntownej modernizacji, dzięki której uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym. Biurowiec dysponuje powierzchnią ponad 28 tys. mkw. o standardzie technicznym klasy A. W podziemnej hali garażowej znajduje się 314 miejsc postojowych.

Oprócz biur w obiekcie znajdują się także pomieszczenia handlowo-usługowe, w tym m.in. restauracja, kawiarnia oraz strefa fitness.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.