Otwarcie klubu The View w budynku Spektrum Tower

2015.07.20

Z końcem czerwca bieżącego roku, otwarty został dla VIP-ów jeden z najbardziej luksusowych klubów w Warszawie - The View. 10 lipca miało miejsce Wielkie Otwarcie klubu, który znajduje się na 31 piętrze Spektrum Tower w Warszawie.

Nowy warszawski klub zajmuje dwa poziomy i ma powierzchnie prawie 1000 mkw. Posiada również najwyżej położony taras widokowy w stolicy, z którego rozciąga się panorama 360 stopni. Za koncepcję The View odpowiada twórca dwóch kultowych klubów na Manhattanie i w Miami.

Ekskluzywna strefa rozrywki zajmuje dwie kondygnacje biurowca - 28 oraz 31 piętro. Poziom 31 (rooftop) został wstępnie otwarty w piątek 26 czerwca, przy czym jego pełne otwarcie nastąpiło kilka dni później. Z kolei poziom 28 będzie miał swoją premierę w październiku.

Taras widokowy znajduje się na wysokości 122 metrów, a do klubu można dotrzeć zewnętrzną przeszkloną windą. Druga część klubu, która znajduje się na 28 piętrze składać się będzie z baru, parkietu tanecznego, DJ-ki oraz VIP roomu o powierzchni 60 mkw.

Spektrum Tower to warszawski biurowiec o wysokości 122 metrów oraz powierzchni wynoszącej ponad 28 tys. mkw., rozmieszczonej na 28 piętrach. Wieżowiec znajduje się przy ulicy Twardej 18, a na kondygnacjach podziemnych mieści się 314 miejsc parkingowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.