Osiedle w Ursusie z fragmentami dawnej fabryki „Ursus”

2020.06.15

Firma Aurec Home na zakupionej działce przy ulicy Dyrekcyjnej w Warszawie planuje budowę osiedla na około 800 mieszkań wraz z częścią handlową i gastronomiczną.

Deweloper sfinalizował zakup ponad 2,5 ha działki przy ulicy Dyrekcyjnej w Ursusie. Na zakupionej działce mieszczą się pozostające pod ochroną konserwatora zabytki, fragmenty dawnej fabryki „Ursus”. Aurec Home już zapowiedział, że te fragmenty zostaną włączone w planowaną zabudowę mieszkaniową.

Nowe osiedle w Ursusie zaoferuje około 800 mieszkań oraz lokale handlowo-usługowe wraz z częścią gastronomiczną.

Osiedle firmy Aurec Home realizowane będzie w pięciu etapów. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się pod koniec bieżącego roku. W ofercie znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 35 do 100 mkw., w budynkach 6-7- kondygnacyjnych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • LTM
  Gość
  2020-06-16 21:36:00
  I będą zasiedlać słoje z Lubelskiego

 • Maria
  Gość
  2020-06-16 21:44:08
  Tylko zanim zaczna budowac niech pomysla o infrastukturze. Juz teraz jest to kolchoz z halasem samochodowym i samolotowym nie do zniesienia no ale dewloper wam tego nie powie. Trzeba byc samobojca, zeby kupic tu miesxkanie. Wiem co pisze bi mieszkam tu 14 lat i mam dosc. Szukam mozliwosci przeprowadzki.

 • Ewa
  Gość
  2020-06-17 08:46:44
  Ja natomiast mieszkam w Ursusie 40 lat i uważam, że infrastruktura jest całkiem w porządku. Komunikacyjnie bardzo dobre połączenia z resztą miasta. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to grunt i jego zanieczyszczenia, żeby nie było jak na Woli. W końcu fabryka ciągników to przemysł ciężki, oleje, smary i inne chemiczne badziewia zlewane niemal wprost do ziemi

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.