Nowoczesna technologia przy realizacji biurowca P180 w Warszawie

2021.02.18

Zgodnie z harmonogramem przebiega realizacja biurowca P180 Warsaw u zbiegu ulic Puławskiej i Domaniewskiej. Skanska wypuściła właśnie krótki film wideo obrazujący postępujące prace na terenie inwestycji.

Obecnie prace na działce u zbiegu ulic Puławskiej i Domaniewskiej, na której powstaje nowoczesny biurowiec P180 Warsaw, koncentrują się na na wylaniu płyty fundamentowej. Dostawy wykorzystywanego betonu niskoemisyjnego są rejestrowane poprzez system ProperGate.

Warszawski budynek biurowy budowany jest z wykorzystaniem technologii maksymalizujących produktywność i wspierających zrównoważone dostawy materiałów. Wśród tych rozwiązań znalazł się system ProperGate. System agreguje dane o wszystkich dostarczonych materiałach, co pozwala na szybką ocenę bieżącego wpływu budowy na środowisko i monitoring śladu węglowego. Sprawia to, że prace budowlane przebiegają efektywniej.

Wylanie płyty fundamentowej - FILM.

P180 Warsaw będzie 15-kondygnacyjnym biurowcem o łącznej powierzchni około 32 000 mkw., który powstaje zgodnie z wytycznymi certyfikatu WELL. Powierzchnia typowego piętra biurowego wyniesie około 2 100 mkw. W części podziemnej biurowca zaplanowano parking na 190 miejsc postojowych.

Budynek biurowy firmy Skanska, który zlokalizowany jest przy stacji Metro Wilanowska został zaprojektowany przez biuro PRC Architekci. Oddanie do użytku zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.