Nowe, funkcjonalne lobby w Warsaw Trade Tower z imponującymi żyrandolami z kryształów


2023.03.22
Autor: Bartosz Motorek
Imponujące lobby z nowymi wielofunkcyjnymi strefami, w tym trzymetrowym żyrandolem z kryształów - tak wygląda wnętrze jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie po modernizacji, flagowego biurowca WTT z portfela Globalworth.

Eksperci z działu Workplaces Globalworth we współpracy ze studiem architektonicznym MIXD przeprojektowali lobby Warsaw Trade Tower, aby uczynić ją jeszcze bardziej funkcjonalną i podkreślić wyjątkowość biurowca. W efekcie reprezentacyjna część WTT została wyposażona w nowe, wielofunkcyjne strefy, a przestrzeń otrzymała nowoczesne, trzymetrowe żyrandole z kryształów, które podkreślają eleganckie wnętrze i uwydatniają architekturę budynku.

Motto naszego studio, to “New World of Hospitality” – wierzymy, że przestrzenie wspólne biur, hoteli i przeróżnych obiektów komercyjnych oraz publicznych powinny być miejscami, gdzie ludzie dobrze się czują, chętnie spędzają tam czas i mogą zaspokoić swoje potrzeby – choćby takie, jak wypicie kawy czy skorzystanie z wifi. Połączenie różnych funkcji, komfortowe wyposażenie, ale też np. estetyka i atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi, wytchnieniu, to coś, co wyróżnia lobby WTT w nowej, zaprojektowanej przez nas odsłonie.
powiedział: Piotr Kalinowski, CEO i dyrektor artystyczny MIXD

Pierwsze wrażenie ma decydujące znaczenie, dlatego odświeżenie lobby było niezbędne dla flagowego biurowca WTT z portfela Globalworth. Mimo że nie jest już najwyższym budynkiem w Warszawie, WTT wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wieżowców, a jego eleganckie wnętrze zachwyca. Nowe lobby WTT inspirowane jest ekskluzywnymi wnętrzami hotelowymi i najnowszymi światowymi trendami.

Najważniejszym założeniem inwestycji było optymalniejsze wykorzystanie wnętrz wieżowca, a to głównie dzięki dużej dużej ilości światła dziennego i istniejących materiałów stworzono jeszcze bardziej unikalną przestrzeń. Za sprawą świetlika dachowego i dużych przeszkleń światło wprowadzane jest do środka przez wszystkie piętra holu. Pod świetlikiem znajdują się wysokie na trzy metry, kryształowe żyrandole, zaprojektowane specjalnie dla WTT.

Warsaw Trade Tower to obecnie jeden z najwyższych tego typu budynków w stolicy, który na prawie 210 metrach oferuje ponad 46 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia. 42-piętrowy biurowiec, który wybudowany został w 1999 roku dysponuje ponadto 450 miejscami parkingowymi. WTT znajduje się w portfolio Globalworth.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.