Nowa oferta mieszkań na Białołęce w Warszawie


2022.06.17
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Przy Płochocińskiej na warszawskiej Białołęce powstaje osiedle ogólnopolskiego dewelopera firmy Atal. Inwestycja Zakątek Harmonia zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Kanału Żerańskiego.

Osiedle Zakątek Harmonia to etapowana inwestycja wielorodzinna firmy Atal w dzielnicy Białołęka. Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania z II etapu inwestycji przy ulicy Płochocińskiej. W ofercie znalazło się 96 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 107 metrów kwadratowych. Ceny mieszczą się w przedziale 8 250 - 9 300 zł brutto za mkw.

Budynki inwestycji Zakątek Harmonia mają wysokość czterech kondygnacji i w zależności od metrażu, mieszkania mają od jednego do czterech pokoi. Większość lokali zlokalizowanych na parterze posiadała będzie ogródek, natomiast te na wyższych piętrach - loggie. W inwestycji powstaną miejsca postojowe naziemne, garażowe zwykłe oraz eko. Mieszkańcy będą mieli do dysspozycji komórki lokatorskie oraz wózkownie.

W ramach całego II etapu warszawskiego osiedla Zakątek Harmonia wybudowanych zostanie siedem, 4-kondygnacyjnych budynków, w którym zaplanowano 276 mieszkań. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 60 mieszkań.

Komentarze


 • Asia z Białołęki
  Gość
  2022-06-27 12:56:48
  Tak, należy zaznaczyć, że Białołęka jest tą dzielnicą Warszawy, w której ceny za metr kwadratowy mieszkania są najniższe. Dlatego też kupiłam tu mieszkanie. Wybrałam Olchowy Park. Deweloper to Victoria Dom - marka posiadająca na Białołęce już 5 wielkich inwestycji mieszkaniowych.

 • lokals
  Gość
  2022-07-04 15:09:36
  Rzeczywiście Białołęka to jeszcze jedna z dzielnic gdzie mieszkania nie są najdroższe i można powiedzieć że doskonale się ta dzielnica rozwija, widziałem że niedaleko mojego osiedla powstaje też Zakątek Harmonia, fajne kameralne osiedle

 • Robert
  Gość
  2022-07-05 09:14:52
  Nie ma większej dziury niż Białołęka. No może Wawer jeszcze ale stamtąd lepszy dojazd.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.