Nordic Mokotów III osiągnął stan zerowy

2019.08.30

Trzeci etap osiedla Nordic Mokotów, pierwszej inwestycji fińskiego dewelopera YIT w Polsce, osiągnął stan zerowy. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku. W sprzedaży zostało 90 mieszkań.

Realizacja naszej pierwszej inwestycji w Polsce przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Cieszymy się, że Nordic Mokotów spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Nasi klienci doceniają wysoki standard budownictwa oraz spokojną, zieloną okolicę – mówi Tomasz Konarski, prezes YIT w Polsce. – Z ofertą mieszkań dostępnych w drugim budynku Nordic Mokotów można bliżej zapoznać się w naszym biurze sprzedaży przy ul. Kłobuckiej 25, gdzie powstaje również nowe osiedle YIT – Parkur Residence
– dodaje Tomasz Konarski.

III etap osiedla Nordic Mokotów obejmuje budowę siedmiokondygnacyjnego budynku, w którym znajdą się 124 mieszkania w różnych metrażach (od 27 m2 do ponad 110 m2), 5 lokali usługowych oraz podziemny parking na 138 miejsc postojowych. Nowy obiekt będzie wyposażony w rozwiązania zastosowane również w poprzednim budynku, zrealizowanym w ramach I i II etapu inwestycji. Są to m.in. instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym oraz drewniane okna i balkony.

Budynek Nordic Mokotów III zaprojektowała pracownia Plus3 Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma UNIBEP.

Źródło: urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.