Ruszyła budowa nowych domów jednorodzinnych na Wilanowie

2020.11.23

Na warszawskim Wilanowie spółka City Homes zrealizuje osiedle domów jednorodzinnych pod nazwą Habitat Wilanów. Właśnie ruszyła budowa.

Spółka Totalbud rozpoczęła prace budowlane na osiedlu Habitat Wilanów, które zlokalizowane będzie przy ulicy Władysława Lercha 15. Deweloperem jest City Homes, a za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Projektowa Plus3 Architekci.

Docelowo osiedle Habitat Wilanów składało się będzie z dziewięciu budynków, których powierzchnia zabudowy wraz z towarzyszącą infrastrukturą wyniesie 12 152 mkw. W każdym z dziewięciu budynków znajdą się dwa lokale mieszkalne o dwóch kondygnacjach. Oferta Habitat Wilanów to trzy typy domów. Powierzchnia użytkowa lokali wyniesie w nich od 197 do 280 mkw.

Każdy z domów jednorodzinnych będzie miał przypisane dwa miejsca parkingowe w garażu i dwa na podjeździe do garażu. Dla lokali największych o powierzchni 280 mkw. dodatkowo przewidziano po jednym miejscu postojowym na zakończeniu wewnętrznego ciągu pieszojezdnego.

Wilanowskie osiedle spółki City Homes osiągnie stan surowy otwarty w sierpniu 2021 roku. W maju 2022 roku inwestycja ma zostać oddana do użytkowania.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Niklot
    Gość
    2020-11-24 11:25:41
    Pan redaktor nie odróżnia domu jednorodzinnego od domu dwurodzinnego. Pisze, że w każdym budynku będą mieściły się dwa mieszkania, po czym stosuje formę dom jednorodzinny. Niechlujstwo czy ignorancja?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.