W Warszawie powstaje osiedle Quarta Apartamenty Ursynów

2016.03.29

Osiedle czterech 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych pod nazwą Quarta Apartamenty Ursynów wybuduje warszawska firma Totalbud. Inwestorem osiedla, która zostanie oddane do użytku w I kwartale 2017 roku jest firma City Homes.

Quarta Apartamenty Ursynów powstaje przy ulicy Wędrowców 14 na warszawskim Ursynowie i składa się z czterech 2-piętrowych budynków o łącznej liczbie 52 mieszkań. Powierzchnia użytkowa kompleksu wynosi 4516 metrów kwadratowych. W parterach obiektów mieściły się będą miejsca postojowe, a łącznie będzie ich 111.

Inwestorem osiedla jest firma deweloperska City Homes, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia 77 Studi Architektury. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Totalbud, która zgodnie z podpisaną umową odda osiedle do użytku w stanie deweloperskim. Obecnie na działce osiedla zakończone zostały prace żelbetowe na wszystkich czterech budynkach.

Inwestycja Quarta Apartamenty Ursynów oddana zostanie do użytku pod koniec lutego przyszłego roku.

Teren osiedla zasilą także liczne nasady - 3 tys. krzewów. Będą stanowiły część zieloną osiedla wraz z placem zabaw dla dzieci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Filip
  Gość
  2016-03-29 14:33:12
  Zdjęcie jest chyba z początku roku. Na koniec marca wszystkie 4 budynki praktycznie stoją i trwają już prace wykończeniowe wewnątrz budynków.
 • Grand
  Grand
  Administrator
  2016-03-29 14:40:29
  dokładnie. Zdjęcie zostało już podmienione. Dzięki za informację.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.