Największa inwestycja mieszkaniowa w historii Yareal z II etapem

2021.01.25

Kompleks wielofunkcyjny SOHO na warszawskim Kamionku wzbogaci się o nowy budynek mieszkalny. Yareal wprowadził do sprzedaży mieszkania z II etapu inwestycji.

SOHO by Yareal to flagowa inwestycja dewelopera w Warszawie, która składała się będzie z kilkunastu budynków - zarówno nowoczesnych wielorodzinnych jak i postindustrialnych zabytków, poddanych rewitalizacji. Kompleks wielofunkcyjny powstaje na 5-hektarowej pofabrycznej działce w kwartale w obrębie ulic Mińskiej, Chodakowskiej, Żupniczej i Bliskiej.

Yareal wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji. W budynkach sąsiadującymi z projektowanym parkiem linearnym powstanie 296 mieszkań o podwyższonym standardzie.

Osią kompleksu SOHO by Yareal będzie 200-metrowy park linearny oddzielający przestrzeń mieszkalną od części komercyjnej. To właśnie wzdłuż parku - na placach zabaw, wśród drzew i krzewów oraz na zielnych trawnikach - będą odpoczywać mieszkańcy oraz goście otwartego kompleksu SOHO. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ze swoich słonecznych tarasów i balkonów mieszkańcy mieli zapewniony widok na parkowy pas zieleni, stanowiący serce założenia urbanistycznego SOHO by Yareal
powiedział: Jacek Zengteler, dyrektor generalny Yareal

Budowa II etapu SOHO by Yareal ruszy od realizacji budynku SOHO 16 na 179 mieszkań o metrażach od około 30 mkw. do ponad 130-metrowych penthousów. Część mieszkań będzie dysponowała ogródkami lokatorskimi na podniesionym patio. W parterze zaplanowano pięć lokali usługowych, natomiast w podziemnej hali garażowej 198 miejsc postojowych, w tym umożliwiające montaż indywidualnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. SOHO 16 będzie budynkiem o zróżnicowanej wysokości od 5 do 9 kondygnacji.

Część mieszkaniowa kompleksu SOHO by Yareal to prawie 900 lokali w kwartale miejskim w obrębie ulic Mińskiej, Chodakowskiej, Żupniczej i Bliskiej. W pierwszym etapie inwestycji sprzedane zostały prawie wszystkie mieszkania.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.