Na dobre ruszyła budowa biurowca Grójecka Offices w Warszawie

2016.04.18

Przy ulicy Grójeckiej w Warszawie trwa budowa nowoczesnego budynku biurowego, którego inwestorem jest firma Okre Development. Obecnie rozpoczęła się realizacja naziemnych kondygnacji biurowca Grójecka Offices.

Grójecka Offices to 7 400 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz handlowej, która znajdzie się na parterze budynku o łącznej powierzchni 584 mkw. 8-kondygnacyjny obiekt w standardzie klasy A powstaje na działce przy ulicy Grójeckiej 206/208 na warszawskiej Ochocie. Pod budynkiem znajdzie się 134 stanowisk parkingowych. Inwestor zaplanował również na terenie inwestycji 64 zadaszone stojaki na rowery.

Firma Karmar, jako generalny wykonawca biurowca rozpoczęła już budowę naziemnych kondygnacji budynku, który został zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Obecnie poziom komercjalizacji Grójecka Offices wynosi 30 proc.

Biurowiec powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie bardzo wysokim ratingiem w systemie certyfikacji BREEAM. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Grójecka 208, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Karmar, OKRE Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.