Grójecka Offices w Warszawie z finansowaniem

2016.02.29

mBank S.A. udzielił finansowania dla budynku biurowego Grójecka Offices, który powstanie przy ulicy Grójeckiej 206/208 na warszawskiej Ochocie. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2017 roku.

Grójecka Offices to 8-kondygnacyjny biurowiec, który zaoferuje powierzchnię biurową na poziomie 7400 metrów kwadratowych o najwyższym standardzie klasy A. Pod budynkiem mieścić się będzie hala garażowa na 134 stanowiska, a na terenie obiektu powstanie 64 zadaszonych stojaków na rowery. Dla rowerzystów powstaną również prysznice oraz szafki.

Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe o powierzchni 584 mkw.

Biurowiec Grójecka Offices realizowany jest zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzać będzie wysoki rating w systemie certyfikacji BREEAM.

Inwestorem obiektu jest firma Okre Development, a projekt architektoniczny powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates. Prace budowlane prowadzi spółka Karmar, która planuje oddać budynek w drugim kwartale przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Grójecka 208, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Karmar, OKRE Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.