Można kupić działkę przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie

2021.01.13

Na działce przy Alejach Jerozolimskich w warszawskich Włochach można wybudować biurowce, hotel lub mieszkania.

Za pośrednictwem firmy CREAM Property Advisors, która jest agentem wyłącznym sprzedaży można zakupić działkę inwestycyjną przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Oferowana nieruchomość to cztery działki o łącznej powierzchni 19 100 metrów kwadratowych.

Grunt przy Alejach Jerozolimskich w warszawskich Włochach przeznaczony jest pod zabudowę mixed-use i mieści się na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co sprawia, że można wybudować na nim zabudowę usługową i wielorodzinną mieszkalną. Na działce może powstać łącznie 51 000 mkw. powierzchni GLA/PUM.

Teren jest uzbrojony, posiada trzy wjazdy i znajduje się w pierwszej linii zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie węzła drogowego Al. Jerozolimskie/Łopuszańska/Kleszczowa, Salomea.

Posiadamy koncepcję architektoniczną definiującą możliwości zabudowy tego obszaru inwestycyjnego funkcjami o charakterze komercyjnym i mieszkaniowym w rożnych konfiguracjach – mówi Wojciech Władziński, property broker z CREAM Property Advisors, odpowiedzialny za sprzedaż gruntu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.