Można już kupić mieszkanie w aparthotelu Wola Invest


2015.10.07
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż lokali mieszkalnych i apartamentów w aparthotelu Wola Invest z 5-proc. rentownością netto w skali roku. Inwestorem projektu jest J.W. Construction Holding S.A., który gwarantuje zysk i bierze na siebie wszelkie koszty zarządzania nieruchomością.

Apartamenty Wola Invest powstaną na terenie budowanego osiedla Bliska Wola, przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu tego roku, a zakończyć się mają z wykończeniem pod klucz w czwartym kwartale 2017 roku.

Wola Invest to pewna i bezpieczna inwestycja w nieruchomość. Inwestorom gwarantujemy stopę zwrotu 50 proc. w skali 10 lat, podział zysku przewyższający gwarantowaną stopę zwrotu, tj. 50 proc. na 50 proc. oraz objęcie przez operatora takich kosztów, jak podatki od nieruchomości oraz użytkowania wieczystego, ubezpieczenie, a także czynsz


- wylicza Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor biura marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

W 12 -kondygnacyjnym budynku oferowane są 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty, których metraż rozciąga się od 20 do 65 mkw. Łącznie w ramach inwestycji Wola Invest powstanie 416 mieszkań o wysokości 2,9 m. Ceny mieszkań zaczynają się od 6500 tys. zł netto za mkw. Dodatkowo za kompleksowe wyposażenie lokalu należy doliczyć 1,6 tys. zł netto za mkw.

Aparthotel Wola Invest objęty został serwisem pięciogwiazdkowego hotelu. Na przyszłych mieszkańców czekać będzie m.in. dwupoziomowe lobby, konsjerż, room service, całodobowa recepcja, pralnia samoobsługowa, klub fitness czy bezpłatne Wi-Fi. W budynku znajdą się także parking podziemny, powierzchnie biurowe i handlowe oraz restauracja.

Komentarze


 • kemm
  Gość
  2015-11-06 15:39:30
  Dla mnie bomba, świetna oferta a Aparthotel Wola Invest jest czymś co się zwłaszcza w stolicy sprawdzi, wchodzę w to!

 • TakTak
  Gość
  2015-12-09 10:08:03
  tak to wspaniala oferta i wspaniale mozliwosci tez w to wchodze!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.