J.W. Construction otworzył Apartamenty Varsovia Jerozolimskie w Warszawie

2017.05.26

Przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie oddana została nowa inwestycja aparthotelowa spółki J.W. Construction - Apartamenty Varsovia Jerozolimskie. Inwestor planuje już kolejne tego typu inwestycje.

Apartamenty Varsovia Jerozolimskie to projekt łączący funkcję pokoju hotelowego z ideą inwestowania w mieszkania pod wynajem. System taki umożliwia wynajęcie apartamentu na krótkie lub długie terminy.

Łącznie w ramach inwestycji powstało 116 apartamentów o metrażach od 21 do 60 metrów kwadratowych, objętych serwisem 4-gwiazdkowego hotelu. Od usług hotelowych różni się tym, że wynajmujący ma do dyspozycji nie tylko pokój, a całe już w pełni wyposażone mieszkanie, a inwestor posiada akt własności lokalu.

Warszawski projekt spółki J.W. Construction oferuje stały i pewny zysk z najmu - 5% w skali roku z umową 5-letnią, co oznacza przepływy finansowe przez okres tych lat. Dodatkowo deweloper oferuje podział zysku przewyższającego tę wartość w proporcji pół na pół.

Apartamenty Varsovia Jerozolimskie posiadają lobby, recepcję, pentry shop, restaurację oraz samoobsługową pralnię. Pod budynkiem znajduje się 2-poziomowy parking samochodowy na 77 miejsc. Dodatkowe stanowiska w liczbie 31 mieszczą się na zewnątrz.

Obecnie J.W. Construction buduje kolejny etap obiektu Apartamenty Varsovia Kasprzaka, a w planach jest realizacja Apartamentów Varsovia na warszawskim Ursynowie i w Gdyni przy ulicy Spokojnej.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamenty Varsovia Jerozolimskie, Apartamenty Varsovia Kasprzaka, J.W. Construction

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.