Mokotów kolejnym miejscem z mieszkaniami na abonament Resi4Rent

2021.01.27

Oferta największej prywatnej firmy z mieszkaniami w abonamencie została wzbogacona o ponad 200 lokali na warszawskim Mokotowie.

Przy ulicy Suwak w Warszawie wybudowany został budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową. Do inwestycji, która znajduje się niedaleko stacji Warszawa Służewiec wprowadzili się już pierwsi mieszkańcy.

Największa prywatna firma z mieszkaniami w abonamencie - Resi4Rent powiększyła swoją ofertę o 227 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i typach. Trzy lokale zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ofercie mieszczą się mieszkania jednopokojowe, z sypialnią i salonem, a także rodzinne lokale z dwoma sypialniami i salonem.

Resi4Rent w standardzie wyposaża mieszkania w stałą zabudowę, sprzęt AGD oraz niezbędne meble. Umowa może zostać zawarta na minimum 3 miesiące. Pod budynkiem mieści się hala garażowa. W planach Resi4Rent jest rozwój oferty dla mieszkańców o takie usługi jak: sprzątanie lokalu czy jego doposażenie według potrzeb klienta.

Firma Resi4Rent ma w ofercie blisko 1 500 mieszkań we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Do 2025 roku firma planuje powiększyć swoją ofertę do 10 000 lokali w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.