Miasteczko Orange już odebrane przez Orange Polska i sprzedane Qatar Holding


2013.08.02
Autor: mat.pras/Urbanity.pl
Firma Bouygues Immobilier Polska zakończyła budowę Miasteczka Orange zlokalizowanegow Alejach Jerozolimskich 160 w Warszawie, które od września będzie główną siedzibą Grupy Orange.

Od początku realizacji tej inwestycji Grupa Orange jest wyłącznym najemcą budynku. Po zakończeniu budowy biurowiec został sprzedany i przekazany właścicielowi, spółce Qatar Holding należącej do Qatar Investment Authority.

Miasteczko Orange to rezultat długoterminowej współpracy pomiędzy Orange Polska i Bouygues Immobilier Polska. Jej początkiem było podpisanie umowy najmu pod koniec 2009 roku oraz rozpoczęcie budowy kompleksu biurowego na zasadach "build-to-suit", co zaowocowało podpisaniem protokołu odbioru obiektu w lipcu 2013 roku.

Miasteczko Orange to jeden z najnowocześniejszych budynków w Warszawie, który spełnia restrykcyjne wymagania środowiskowe oraz kładzie nacisk na dobre samopoczucie pracujących tam osób. Otwartość i komunikacja były jednymi z głównych założeń dla tej inwestycji. Jestem przekonany, że zakończony projekt jest dużym sukcesem inwestora, klienta oraz Bouygues Immobilier Polska,
w roli dewelopera. Świadczy o tym satysfakcja tak znaczącego najemcy oraz inwestora o uznanej międzynarodowej renomie. Zakończenie realizacji tego pierwszego kompleksu biurowego przez Bouygues Immobilier Polska i wykazanie się know-how przy tej inwestycji czyni nas jednym z głównych graczy na polskim rynku nieruchomości. Dodatkowo Miasteczko Orange już stanowi projekt referencyjny dla innych deweloperów i najemców


- powiedział Bruno Le Corre, Dyrektor Generalny Bouygues Immobilier Polska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.