Marquard Media Polska wprowadzi się do biurowca West Station

2017.05.08

Jeden z największych polskich wydawców prasowych wynajął powierzchnię biurową w biurowcu West Station w Warszawie. Najemcę w transakcji najmu reprezentowała firma Knight Frank.

Za kilka miesięcy Marquard Media Polska wprowadzi się do budynku biurowego West Station w Warszawie, gdzie zajmie biura o powierzchni 1 830 metrów kwadratowych.

Przyszły najemca biurowca na warszawskiej Ochocie funkcjonuje na polskim rynku medialnym od od 1992 roku i jest obecnie wydawcą m.in. magazynów Harper'sBazaar, Esquire, Cosmopolitan, JOY, HOT Moda, Shape, Playboy i CKM, a także kilkunastu popularnych serwisów internetowych.

Kompleks biurowy West Station powstaje przy Alejach Jerozolimskich i składał się będzie z nowego budynku dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz dwóch 14-kondygnacyjnych biurowców, z czego budowa drugiego zakończy się w III kwartale br. Łącznie inwestycja dostarczy na warszawski rynek biurowy 68 000 mkw. powierzchni najmu.

Warszawski kompleks to wspólny projekt HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment, który posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie "Excellent".

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.