Kolejna Plaza w Warszawie. Nowoczesny biurowiec przy Żwirki i Wigury


2020.11.04
Autor: Urbanity.pl
W Warszawie trwa budowa nowoczesnego biurowca, którego bryła powstanie na podstawie nieregularnego wieloboku.

Zgodnie z harmonogramem trwa budowa nowoczesnego biurowca klasy A w Warszawie, którego inwestorem jest Dor Group. Komercjalizacją nowego budynku zajmie się firma CBRE.

Dor Plaza to 7-kondygnacyjny biurowiec, który oferuje łącznie około 15 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Inwestycja przy ulicy Żwirki i Wigury to także trzy poziomy garażu podziemnego, reprezentacyjna recepcja oraz specjalnie zaprojektowana zieleń wokół biurowca.

Budynek, który powstaje na działce u zbiegu ulic 1 Sierpnia oraz Iłżeckiej, w okolicach ulicy Żwirki i Wigury to ponad 13 000 mkw. powierzchni biurowej i 1 400 mkw. przestrzeni usługowej. W podziemnej części biurowca zaplanowano 240 miejsc postojowych. Przyszli najemcy Dor Plaza będzie mieli do dyspozycji również stację ładowania pojazdów elektrycznych. oraz udogodnienia dla rowerzystów, takie jak stojaki, szatnie i prysznice.

Biurowiec posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Dor Plaza zostanie oddana do użytku w pierwszej połowie 2022 roku.

W grudniu 2019 roku firma Dor Group zakupiła Park Biznesowy w Piasecznie o powierzchni najmu 23 000 mkw., natomiast w czerwcu br. nieruchomość Tesco w Częstochowie. Tym samym portfel grupy w segmencie nieruchomości dochodowych zwiększył się do ponad 50 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.