Kancelaria Brochocki Nieruchomości agentem Catalina Office Centre


2008.11.25
Kancelaria Brochocki w listopadzie br. została współwyłącznym agentem biurowca Catalina Office Centre.

Catalina Office Center to nowoczesny 9-piętrowy budynek biurowy o powierzchni około 13 700 m.kw., który zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2009 roku. Oryginalna budowla spełnia wymogi nowoczesnych biurowców klasy A.

Catalina Office Center została zaprojektowana przez warszawską pracownię Szaroszyk&Rycerski Architekci. Można będzie ją aranżować w zależności od potrzeb najemców. Możliwe będą rozmaite układy funkcjonalne, od osobnych niewielkich pokoi dostępnych z korytarza do powierzchni typu open space.

W podziemiach budynku znajdzie się wygodny garaż dla ponad 150 samochodów. Natomiast od strony Al. Wyścigowej będzie dostępnych 66 miejsc postojowych dla najemców i gości.

Generalnym wykonawcą Catalina Office Center jest firma Karmar, która została również pierwszym najemcą inwestycji. Firma podpisała już umowę najmu na 2100 m.kw. powierzchni, na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku. Deweloperem obiektu jest Catalina Group, a wyłącznymi agentami są Kancelaria Brochocki Nieruchomości oraz DTZ.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.