Kameralna inwestycja od SGI na Mokotowie. Wkrótce ruszy budowa


2021.12.13
Autor: Urbanity.pl
Na warszawskim Mokotowie rozpoczyna się realizacja kameralnej inwestycji mieszkaniowej spółki deweloperskiej SGI.

Pomiędzy ulicami Bluszczańską i Bartycką na Mokotowie powstanie kameralne osiedle o nazwie Moja Bluszczańska. W pierwszym etapie inwestycji wybudowanych zostanie 67 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 40 do 120,5 mkw. W parterze budynku zaplanowano ponadto pięć lokali o charakterze handlowo-usługowym.

W ofercie spółki SGI znalazły się mieszkania w rozkładach 2,3 i 4- pokojowych usytuowanych na czterech piętrach. W podziemnej hali garażowej i na stanowiskach naziemnych znajdzie się miejsce na ponad 100 aut. Przyszli lokatorzy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich i boksów rowerowych. Powstaną tereny zielone, plac zabaw dla dzieci i stojaki na rowery.

W Mojej Bluszczańskiej nie zabraknie także ekologicznych rozwiązań. Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, na parkingu naziemnym znajdą się stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a do podlewania terenów zielonych wykorzystywana będzie woda deszczowa.

Wkrótce rozpocznie się budowa I etapu inwestycji. Deweloper wybuduje również fragmenty dwóch dróg publicznych od strony ul. Bluszczańskiej. Ulice wraz z całą niezbędną infrastrukturą – chodnikami, zielenią i zagospodarowaniem terenu, będą miały długość ok. 160 metrów. Cała inwestycja ma być gotowa pod koniec 2023 roku.

W połowie 2022 roku do sprzedaży powinny trafić dwie nowe inwestycje SGI we Włochach i Wilanowie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.