Inwestycja na Mokotowie dewelopera SGI zaczyna piąć się w górę. Zobacz film z realizacji projektu na Siekierkach


2022.08.02
Autor: Piotr Maślak
Rozpoczął się kolejny etap inwestycji SGI Moja Bluszczańska, zlokalizowanej na Mokotowie w Warszawie. W ramach projektu powstaną mieszkania, lokale usługowe, a także pięć stref w obrębie inwestycji dla przyszłych mieszkańców, którzy klucze do lokali odbiorą pod koniec 2023 roku.

Moja Bluszczańska to inwestycja mieszkaniowa SGI powstająca pomiędzy ulicami Bluszczańska i Bartycka na warszawskim Mokotowie. Projekt zakłada budowę 5-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z 67 mieszkaniami o metrażach od 40 do 120,5 metrów kwadratowych. W parterze zaplanowano miejsce na 5 lokali usługowych. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji ponad 100 miejsc postojowych - podziemnych i naziemnych, 12 komórek lokatorskich oraz 36 boksów rowerowych.

Warszawska inwestycja SGI na Siekierkach osiągnęła właśnie stan zero, kończąc realizację części podziemnej. Budowa wkroczyła w kolejny etap realizacji, a budynek zaczyna piąć się w górę. Inwestycja Moja Bluszczańska powstaje zgodnie z harmonogramem prac. Deweloper zaplanował przekazanie kluczy do nowych mieszkań na końcówkę 2023 roku. Tutaj można zobaczyć najnowszy film z placu budowy, pokazujący postęp prac.

W ramach inwestycji zrealizowane zostaną również fragmenty dwóch publicznych dróg od strony ul. Bluszczańskiej, co umożliwi przyszłym mieszkańcom swobodny dojazd do budynku.

Ulice wraz z całą niezbędną infrastrukturą – chodnikami, zielenią i zagospodarowaniem terenu, będą miały długość ok. 160 metrów
powiedział: Robert Stachowiak, Prezes Zarządu SGI

Deweloper stworzy ponadto pięć stref - „strefa śnieżnych zabaw” i plac dla dzieci, „strefa rekreacji” wraz ze sprzętem do ćwiczeń na zewnątrz, „strefa piknikowa”, w której znajdą się między innymi ławki, stoliki, miejsce na grilla, „strefa relaksu” wraz z leżakami i meblami wypoczynkowymi oraz strefa "owocowa" z drzewami i krzewami.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.