Miniaturka Osiedle Moja Bluszczańska

Osiedle Moja Bluszczańska
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Mokotów
Otaczające ulice
Bluszczańska, Bartycka
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2022 styczeń
Zakończenie budowy
2023 grudzień
Inwestor/deweloper
SGI

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
67
Lokale handlowo-usługowe
5

Opis

Osiedle Moja Bluszczańska powstaje w stolicy w dzielnicy Mokotów, będzie stało wzdłuż Bluszczańskiej, Bartyckiej. Konstrukcja osiedla mieszkaniowego wystartowała w styczniu 2022, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2023 roku. Obiekt jest projektem deweloperskim SGI , natomiast jego generalnym wykonawcą jest firma budowlana Totalbud. W odległości 94 metrów znajduje się zespół mieszkalny River House, 153 metrów dalej znajduje się osiedle Bartycka II Residence, a 170 metrów dalej znajduje się osiedle Bluszczańska Ogrody I.

Informacje dodatkowe

 • I etap osiedla to 5-kondygnacyjny budynek z 67 mieszkaniami o metrażach 40 do 120,5 mkw. i rozkładach rozkładach 2,3 i 4- pokojowych. W parterze mieści się 5 lokali usługowych. Oddanie do użytku na koniec 2023 roku.
Ostatnio zmodyfikowano 2022-08-02 10:49:18

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Moja Bluszczańska


 • MarcinMC
  Użytkownik
  2022-11-29 03:57:27
  Plusy każdy sam znajdzie, zatem jedziemy o minusach, Największe wady to hałas (planowane drogi pod oknami które wyglądają gorzej niż na wizualizacjach dewelopera, sklep, hałaśliwa placówka szkolna-boisko którą wybudują zaraz zamiast pięknych drzew) oraz przede wszystkim komunikacja miejska - brak metra oraz nawet jakichś tramwajów, a nawet przystępnych połączeń autobusowych. To powoduje kiepskie perspektywy dla wynajmu i wzrostu wartości mieszkań. Teoretycznie bliżej centrum niż np. Wilanów a jeżdżą tylko nieliczne linie które stoją w korkach i na dodatek ich trasy nie prowadzą wprost szybko do metra czy do centrum, jadą z daleka - poopóźniane.
  Okolica bardzo chaotyczna - zabudowa łanowa dawnych pofabrycznych terenów i działek ale ten deweloper lubi takie byle jakie działki które tanio skupuje a drogo oczekuje za nie później:)
  Plus to głównie bliskość Wisły. Ale na pewno nie w takich cenach jakie ustanowił deweloper.
  Ale można gorzej - inwestycja Łopuszańska to jeszcze gorsza lokalizacja in the middle of nowhere.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.