Marynarska Business Park wynajmował będzie Jones Lang LaSelle


2013.04.09
Autor: Urbanity.pl
Wybrano agencję uprawnioną do wynajmu powierzchni biurowych i usługowych na terenie kompleksu biznesowego Marynarska Business Park na warszawskim Mokotowie. Rekomercjalizacją obiektów na terenie ośrodka zajmie się firma Jones Lang LaSelle.

Marynarska Business Park to centrum biurowe powstałe w 2008 roku przy ul. Taśmowej 7. Kompleks od chwili oddania do użytku był stale wynajmowany. W ostatnim czasie jednak wygasła spora ilość umów najmu zawieranych na etapie realizacji inwestycji i krótko po jej zakończeniu. Niektóre z nich nie zostały przedłużone.

W Marynarska Business Park dostępne są powierzchnie dla nowych najemców. Firma Jones Lang LaSelle ma sprawić, by zostały one skomercjalizowane. W tym celu podjęła działania dążące do realizacji opracowanej strategii poprawy komfortu pracy w kompleksie. Budowa recepcji, remont części wspólnych, rewitalizacja terenu oraz zwiększenie liczby udogodnień dla najemców powinny pozytywnie odbić się na zainteresowaniu wynajmem powierzchni przy Taśmowej 7.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.