Marynarska Business Park wynajmował będzie Jones Lang LaSelle

2013.04.09

Wybrano agencję uprawnioną do wynajmu powierzchni biurowych i usługowych na terenie kompleksu biznesowego Marynarska Business Park na warszawskim Mokotowie. Rekomercjalizacją obiektów na terenie ośrodka zajmie się firma Jones Lang LaSelle.

Marynarska Business Park to centrum biurowe powstałe w 2008 roku przy ul. Taśmowej 7. Kompleks od chwili oddania do użytku był stale wynajmowany. W ostatnim czasie jednak wygasła spora ilość umów najmu zawieranych na etapie realizacji inwestycji i krótko po jej zakończeniu. Niektóre z nich nie zostały przedłużone.

W Marynarska Business Park dostępne są powierzchnie dla nowych najemców. Firma Jones Lang LaSelle ma sprawić, by zostały one skomercjalizowane. W tym celu podjęła działania dążące do realizacji opracowanej strategii poprawy komfortu pracy w kompleksie. Budowa recepcji, remont części wspólnych, rewitalizacja terenu oraz zwiększenie liczby udogodnień dla najemców powinny pozytywnie odbić się na zainteresowaniu wynajmem powierzchni przy Taśmowej 7.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.