Jest zgoda na kolejne prawie 100-metrowe wieże przy Rondzie Daszyńskiego

2020.11.02

Asbud Group dysponuje już pozwoleniem na budowę kompleksu dwóch wież Towarowa Tower, który zaoferuje łącznie ponad 900 apartamentów.

Towarowa Towers to kompleks dwóch bliźniaczych wież oraz trzech niższych budynków, który powstanie przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Asbud Group otrzymał właśnie pozwolenie na budowę inwestycji.

W dwóch 30-kondygnacyjnych wieżach oraz trzech niższych budynkach zaplanowano łącznie ponad 900 apartamentów typu premium. Kompleks wybudowany zostanie przy ulicy Prostej na Woli i w głównej mierze oferował będzie przestrzeń mieszkaniową, która uzupełniona zostanie o działalność handlowo-usługową.

W pierwszej kolejności powstaną dwie bliźniacze wieże o wysokości około 95 metrów. Znajdzie się w nich prawie 600 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od około 25 do 140 metrów kwadratowych. Lokale w wieżach będą realizowane pod klucz, klienci mają do wyboru 3 pakiety wykończeniowe. Wszystkie lokale posiadały będą uchylne panele okienne, większość z nich ma również balkon lub loggie.

Na przyszłych mieszkańców kompleksu Towarowa Towers czekało będzie również lobby z całodobową recepcją oraz część wspólna z zewnętrznym tarasem, strefą lounge, salą spotkań i klubem fitness. Parter wież zagospodarowany zostanie pod lokale usługowe, w tym m.in. restaurację. Budowa ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2021 roku.

Obecnie sprzedanych zostało około 30 proc. mieszkań z pierwszej wieży, które były dostępne w przedsprzedaży.

W późniejszym etapie wybudowane zostaną trzy mniejsze budynki apartamentowe, w których zaplanowano ponad 350 mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Albabb
  Gość
  2020-11-22 05:01:26
  Takie mini wtc

 • PISul VIP
  Gość
  2020-11-22 10:17:08
  Nic takiego. U nas w Rzeszowie wyzsze maleństwa budujom

 • sdfasdf
  Gość
  2020-11-22 16:30:44
  dobry wariat tego pisula wrabia w te teksty xD chyba jakis wrUg z forum rzeszowskiego xDD chui ci na matule

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.