Grupa Antczak wchodzi w segment PRS. Nowy projekt Grochowska 1 na Pradze Południe


2022.07.29
Autor: Bartosz Motorek
Grupa Antczak ma już pozwolenie na budowę swojej pierwszej inwestycji w segmencie PRS. Przy głównej ulicy prawobrzeżnej Warszawy stanie 30-metrowy budynek z przestrzenią coworkingową, kawiarnią oraz tarasem na ostatnim piętrze.

Grochowska 1 – pod taką nazwą realizowany będzie pierwszy projekt Grupy Antczak w segmencie PRS. Nowoczesny obiekt najmu instytucjonalnego powstanie w dzielnicy Praga Południe i zaoferuje 202 lokale zamieszkania zbiorowego na 10 kondygnacjach.

Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci z pracowni BBGK Architekci. Współautorem jest biuro architektoniczne SAAW. Inwestor otrzymał właśnie pozwolenie na budowę.

Wraz z inwestycją Grochowska 1 inicjujemy naszą obecność w dynamicznie rosnącym segmencie najmu instytucjonalnego. Tym samym PRS staje się czwartym filarem rozwoju naszej Grupy – obok sektora deweloperskiego, hotelowego i logistycznego. Jestem przekonany, że obserwowane przez nas wyzwania społeczno-ekonomiczne będą długofalowo premiować profesjonalny rynek najmu, dlatego naszym celem jest zdobycie na nim silnej pozycji. Grochowska 1 będzie forpocztą do naszych kolejnych inwestycji na tym rynku – w pierwszej kolejności w Warszawie i Trójmieście
powiedział: Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak

Przy Grochowskiej 1 wybudowany zostanie 30-metrowy budynek, w którym oprócz lokali znajdzie się także wygodna przestrzeń coworkingowa, kawiarnia, a także taras na ostatnim piętrze.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.