Gotowy I etap apartamentowca Mennica Residence

2018.09.06

Zakończyła się budowa pierwszego etapu warszawskiego apartamentowca Mennica Residence. Generalnym wykonawcą była firma Eiffage Polska Budownictwo.

Mennica Residence wraz z kompleksem Mennica Legacy Tower zmienią charakter dwóch stołecznych kwartałów ulic na warszawskim Mirowie: Grzybowska-Żelazna-Pereca-Waliców i Prosta-Żelazna-Pereca.

W pierwszym etapie inwestycji powstały dwie charakterystyczne wieże z prostą, geometryczną elewacją. Mieszkańcy apartamentowca mają do swojej dyspozycji wewnętrzny dziedziniec, a całą realizację ożywia zieleń, zaaranżowana na różnych poziomach. Łącznie w tym etapie inwestycji powstało 189 mieszkań, w tym 7 typu penthouse. Metraże lokali mieszkalnych kształtują się od 26 do 300 mkw. Pod kompleksem mieści się hala garażowa, komórki lokatorskie oraz schowki do miejsc parkingowych.

Apartamentowiec posiada wysoki na 7 metrów reprezentacyjny hall, z którego można przejść do części wspólnej, gdzie mieści się część rekreacyjno-sportowa: kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, szatnie, a także sauna mokra i sucha, sala jacuzzi z wyjściem na taras, sala do masażu oraz sala do zabiegów kosmetycznych. Mieszkańcy Mennica Residence mogą również korzystać z sali spotkań dla mieszkańców oraz strefy malucha.

Mennica Residence to wysokiej klasy inwestycja apartamentowa, zlokalizowana przy ulicy Grzybowskiej 43a. Powierzchnia całkowita wynosi prawie 30 000 mkw., a kubatura 109 159 m3.

Inwestorem jest Mennica Polska S.A., a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Brzozowski/Grabowiecki Architekci Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Mennica Residence, Eiffage Polska Budownictwo, Mennica Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.