Gotowy 120-metrowy wieżowiec w Warszawie


2022.03.28
Autor: Urbanity.pl
HB Reavis dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie dla 120-metrowego wieżowca, będącego częścią kompleksu Forest w Warszawie.

Zakończyła się realizacja inwestycji na niedostępnym niegdyś terenie pomiędzy aleją Jana Pawła II, rondem Zgrupowania AK "Radosław" i ulicą Burakowską na warszawskiej Woli. HB Reavis zrealizował tutaj nowoczesny kompleks biurowy Forest o łącznej powierzchni 78 000 metrów kwadratowych. Projekt został sfinalizowany w ciągu 2,5 roku.

Forest to obecnie jeden z najbardziej zielonych projektów biurowych w Polsce. Przy jego projektowaniu, architekci inspirowali się naturą oraz trendem znanym jako biophilic design. Powstał otwarty dla pieszych dziedziniec, a wokół budynków zasadzonych zostało 200 dojrzałych drzew i drugie tyle krzewów. To co wyróżnia inwestycję to także zielone tarasy na dachach ze strefą rekreacyjną i miejskim ogrodem.

Międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy uzyskała właśnie pozwolenie na użytkowanie 120-metrowej wieży Forest. Ta część kampusu biurowego oferuje aż 55 000 mkw. przestrzeni do pracy i wraz z niższymi biurowcami o powierzchni 23 000 mkw. tworzą miejsce dla takich firm jak: Leroy Merlin, Infor PL, PUMA, AmeriGas, Husqvarna, Vorwerk, Sweco, przychodnia Enel-med, przedszkole Ala ma kota oraz piekarnia Gorąco Polecam.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.