Gotowe domy na Bemowie. Wkrótce przekazywanie kluczy

2021.05.13

W drugiej połowie maja francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska rozpocznie przekazywanie kluczy do mieszkań powstałych w ramach osiedla Villa de Charme na Bemowie w Warszawie.

Zakończyła się budowa warszawskiego osiedla Villa de Charme na Bemowie, które położone jest na działce przy ulicy Szeligowskiej 25A. W ramach inwestycji powstały 52 domy szeregowe.

Każdy dom na osiedlu Villa de Charme składa się z czterech poziomów: podziemnego z dwoma miejscami garażowymi i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, parteru i dwóch pięter. Przykładowy układ części mieszkalnej domu to na parterze: strefa dzienna z aneksem, toaleta, hol i taras z ogrodem, na pierwszym piętrze: korytarz, dwa pokoje i łazienka, i na drugim piętrze: korytarz, dwa pokoje, łazienka i dodatkowy taras. Łączna powierzchnia dochodzi do 161 mkw.

Obecnie na terenie osiedla prowadzone są nasadzenia roślin, porządkowanie terenu oraz inne drobne prace. W drugiej połowie maja deweloper rozpocząć ma przekazywanie kluczy. Wszystkie domy znalazły już swoich właścicieli.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Operator
  Gość
  2021-05-19 19:08:49
  Jedno z najgorzej wyglądających osiedli w stolicy

 • Masakra
  Gość
  2021-05-20 08:50:10
  Dali czadu. Okno w okno. Cisnota i halas od ulicy. Kto kupił mieszkanie? Stevie Wonder ?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.