Francuzi oddają do użytku osiedle na Białołęce. Deweloper posadził 11 dębów

2021.03.15

Deweloper – Bouygues Immobilier Polska zakończył już budowę osiedla Foret w Warszawie i uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Niebawem pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swoich nowych mieszkań.

Warszawska Białołęka zyskała nowe osiedle wielorodzinne. Bouygues Immobilier wybudował trzecie osiedle zlokalizowane w tej dzielnicy - Foret. W ramach inwestycji wybudowane zostały dwa 5-piętrowe budynki, w których znajduje się 95 mieszkań.

Foret na Białołęce oferuje lokale o zróżnicowanych powierzchniach od 40 do 85 metrów kwadratowych. Głównie są to mieszkania 3-pokojowe, ale inwestycja posiada także 2- i 4-pokojowe. Wszystkie lokale dysponują balkonami, tarasami lub ogródkami. Pod budynkami znajduje się hala garażowa. Dodatkowe miejsca parkingowe mieszczą się na zewnątrz osiedla.

Wyjątkową częścią osiedla Foret jest prywatny teren wypoczynkowy – porośnięty roślinnością i połączony ze strefą rekreacji i rozrywki. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze stołów do ping-ponga i szachów, natomiast dla dzieci plac zabaw z piaskownicą, puzzlami, grą w kółko i krzyżyk i innymi zabawkami. Całość uzupełnia posadzonych jedenaście dębów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.