Bouygues rusza z dwiema inwestycjami w Warszawie

2019.07.09

Osiedle Orso oraz Wyspiarska Foret to kolejne dwie inwestycje mieszkaniowe dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie. Właśnie rozpoczęły się prace budowlane.

Ruszyły pierwsze prace budowlane dwóch nowych inwestycji mieszkaniowych firmy Bouygues Immobilier Polska w Warszawie - Osiedle Orso w Ursusie oraz Wyspiarska Foret na Białołęce. Generalnym wykonawcą pierwszej inwestycji jest BCW 13, natomiast drugiej firma Swietelsky.

Osiedle Orso w Ursusie to niska, 3-kondygnacyjna zabudowa, która zaoferuje łącznie 103 mieszkania w ośmiu budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 38 do 78 mkw., i układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Na budowie rozpoczęto prace żelbetowe na najniższych kondygnacjach budynku. Osiedle zostanie oddane do użytku na początku 2021 roku.

Z kolei inwestycja Wyspiarska Foret to dwa 5-piętrowe budynki z 95 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni od 55 do 85 mkw. w układach 3 i 4-pokojowych. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa. Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.