Wybrano wykonawcę inwestycji francuskiego dewelopera na Starych Bielanach


2023.03.08
Autor: Bartosz Motorek
Podpisana została umowa z wykonawcą inwestycji Linde Residence II, którą firma Bouygues Immobilier Polska zrealizuje w sąsiedztwie Lasu Lindego na Starych Bielanach w Warszawie. prace budowlane już się rozpoczęły.

Firma Swietelsky została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji Linde Residence II, która powstanie na działce przy ulicy Oczapowskiego na Starych Bielanach. Deweloperem jest francuska firma Bouygues Immobilier Polska. Prace budowlane rozpoczęły się pod koniec lutego br.

Stawiamy tylko na sprawdzonych partnerów, którzy posiadają wykwalifikowaną kadrę oraz odznaczają się wiedzą i technologią, dzięki którym możemy być pewni, że nasze osiedla będą idealnymi miejscami do życia. Swietelsky jest naszym partnerem nie po raz pierwszy. Obecnie ta firma buduje nasze mieszkania na Bemowie – Novélię Bemowo, co tylko potwierdza, że jest to zaufany partner i sprawdzony generalny wykonawca
powiedział: Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor generalny Bouygues Immobilier Polska

Pod koniec lutego br., rozpoczęła się budowa 4-piętrowego budynku wielorodzinnego, w którym zaplanowano 58 apartamentów o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. W ofercie znajdują się lokale typu studio oraz 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni nawet 157 mkw. Każde mieszkanie posiadało będzie prywatny ogródek, balkon lub taras. Inwestycja wyróżniać ma się wysokim standardem wykończenia, m.in. poprzez płytki klinkierowe połączone z bielą elewacji oraz panele imitujące drewno umieszczone na balkonach oraz spodniej części dachu i na tarasach.

Budowa inwestycji Linde Residence II potrwać ma do końca I kwartału 2025 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.