Forest w Warszawie z zielenią wielkości dwóch boisk piłkarskich

2019.05.29

Do grudnia tego roku potrwają roboty ziemne, czyli wykop pod całością nowego kompleksu firmy HB Reavis w Warszawie - inwestycji Forest.

Forest to kompleks biurowy o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 78 000 mkw., który składał się będzie z niższej zabudowy od strony ulicy Burakowskiej, a od Ronda Zgrupowania AK „Radosław” ze 120-metrowego wieżowca. Inwestycja powstaje w pobliżu centrum handlowego Arkadia.

Warszawska inwestycja HB Reavis skierowana jest zarówno do korporacji jak i start-upów. Forest zaoferuje m.in. jedną z największych w Warszawie powierzchni biurowych na jednym piętrze, która wyniesie 7 800 mkw. Dla młodych przedsiębiorców zaplanowano dużą przestrzeń coworkingową i mniej formalną atmosferę miejsca pracy. Parter kompleksu zagospodarowany zostanie m.in. pod restauracje i kawiarnie, a pomiędzy budynkami znajdzie się przechodni plac i tereny zielone.

Z informacji inwestora wynika, że do końca br., prowadzone będą roboty ziemne - wykop pod całością Foresta. W grudniu 2020 roku gotowa ma być niższa zabudowa kompleksu, natomiast 120-metrowy wieżowiec zostanie oddany do użytku jesienią 2021 roku.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest HB Reavis Construction. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • egreen
  Gość
  2019-06-06 01:01:30
  Tak trzymać! Zieleni potrzeba we wszystkich inwestycjach

 • Ddd
  Gość
  2019-06-06 10:15:22
  Bie zawsze zielen jest potrzebna. Na kazdej ulicy w wwa sa jakies drzewa co czyni wwa jedna z bardziej zielonych stolic w europie, wszyatkie atolice bylego bloku komunistycznego takie sa wiec juz nie przesadzajmy

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.