Forest w Warszawie przyciąga innowacyjne firmy


2021.12.01
Autor: Urbanity.pl
Zapełnia się przestrzeń biurowa w kompleksie Forest, zlokalizowanym przy ulicy Burakowskiej w postindustrialnej części Warszawy.

W budynku Forest powstaną biura kolejnych innowacyjnych firm. HB Reavis sfinalizował umowy najmu z poufnym najemcą zajmującym się pomiarami i analizą danych oraz firmą AmeriGas. Łącznie wynajęto 5 700 mkw. przestrzeni biurowej do pracy. W procesie wynajmu biura poufnemu najemcy doradzała firma JLL. AmeriGas reprezentowała Kancelaria Brochocki.

Forest to wyjątkowy kampus biurowy przy ulicy Burakowskiej 14 w Warszawie. Inwestycja oferuje jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej powierzchni typowego piętra biurowego - 8 000 mkw. Łącznie w 120-metrowym wieżowcu oraz niższych budynkach znajduje się 78 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Inwestycja oferuje ponadto ogólnodostępną część handlowo-usługową na parterze.

Do grona najemców należą m.in. firmy Leroy Merlin, PUMA, Vorwerk, Sweco, Enel-med, przedszkole Ala ma kota oraz piekarnia Gorąco Polecam.

Warszawski kampus biurowy wyróżnia m.in. 400 drzew i krzewów, które zostaną zasadzone na publicznym dziedzińcu oraz na dachach. Forest otrzymał certyfikat BREEAM Communities, a także precertyfikaty WELL i BREEAM dla obiektów w budowie. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.