Firma SAP wkracza na nowy poziom - zaprojektowane z myślą o pracownikach biuro w wieżowcu Varso Tower


2023.03.16
Autor: Monika Kiereś
Międzynarodowa firma HB Reavis, specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnych przestrzeni pracy, podpisała umowę najmu z wiodącym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw - SAP.

Polski oddział firmy zamierza przenieść się na 11. piętro wieżowca Varso Tower w centrum Warszawy, gdzie zajmie blisko 1 400 mkw. nowocześnie zaprojektowanej powierzchni biurowej, z myślą o zapewnieniu jak najlepszych warunków pracy dla pracowników. W ramach transakcji, doradztwo dla polskiego oddziału SAP zapewniła firma Colliers.

Ambicją SAP Polska jest wspieranie polskich przedsiębiorstw na ich drodze do innowacyjnego rozwoju. Aby realizować tę ambicję, kluczowi są ludzie – dlatego od lat pracujemy z największymi talentami na rynku. Rola biura w modelu pracy hybrydowej (FlexWork), który wprowadziliśmy w SAP jakiś czas temu, bardzo się zmieniła – również zmieniły się potrzeby naszych pracowników. Chcąc zapewnić im najlepsze możliwe warunki, zdecydowaliśmy się na stworzenie przestrzeni do efektywnej i komfortowej pracy właśnie w Varso Tower. Nie mamy wątpliwości, że większe skupienie się na dobrym samopoczuciu pracowników jest kluczowe dla osiąganie sukcesów biznesowych.
powiedział: Piotr Ferszka, prezes i dyrektor zarządzający SAP Polska

SAP to światowy lider rynku oprogramowania dla biznesu, wspierający małe, średnie i duże przedsiębiorstwa we wszystkich branżach w osiąganiu lepszych wyników. Już od ponad 25 lat SAP Polska jest partnerem w transformacji cyfrowej polskich firm. Klienci firmy generują aż 87% światowego handlu. Rozwiązania SAP, oparte na technologiach takich jak uczenie maszynowe, Internet rzeczy czy analityka zaawansowana, pozwalają klientom przekształcić swoje firmy w inteligentne przedsiębiorstwa. Dzięki kompleksowemu pakietowi aplikacji i usług, klienci firmy mogą generować zyski, szybko reagować na zmiany rynkowe i wpływać na światową gospodarkę.

Varso Place - podstawowe informacje


W Varso Tower, najwyższym budynku w Unii Europejskiej, który oferuje łącznie 70 000 mkw. powierzchni biurowej, już zamieszkali pierwsi najemcy i ich pracownicy. Ponad 60% dostępnej powierzchni zostało już wynajęte firmom, takim jak dostawca usług chmurowych Box, kancelarie prawnicze CMS oraz Greenberg Traurig, NCBR oraz poufny najemca z branży odzieżowej.

Varso Tower jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu HB Reavis i oferuje nie tylko biura, ale także hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowy, w którym znajdują się m.in. restauracje, klub fitness i przychodnia. Ta inwestycja zmieniła niegdyś zaniedbany teren w jeden z nowych symboli Warszawy. Zaprojektowany przez architektów z pracowni Foster + Partners wieżowiec charakteryzuje się smukłą bryłą i zastosowaniem rozwiązań z zakresu zrównoważonego rozwoju, które dążą do zmniejszenia śladu węglowego oraz zapewnienia optymalnych i zdrowych warunków pracy dla jego użytkowników. Wnętrze przestronnego lobby Varso Tower zdobi ręcznie wykonana ceramiczna mozaika i drzewa, które zostały posadzone również przed budynkiem i na jego szczycie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.